10 lutego 2012 rusza nasza wypraw "Borneo Expedition 2013". Studencki budżet nie pozwala jednak na jej swobodną realizację, podczas jej organizacji niezbędne jest także wsparcie finansowe, głównie z racji wysokich kosztów transportu, profilaktyki antymalarycznej i sprzętu wyprawowego który będzie odpowiedni do ciężkich warunków w dżungli na Borneo.

Naszym sponsorom oferujemy miejsce na reklamę w ramach wsparcia finansowego wyprawy. Oferowana powierzchnia reklamowa na wyprawie, materiałach i pokazach slajdów:Na każdej wyprawie jesteśmy ubrani w koszulki i bluzy z nadrukami sponsorów i patronów danej wyprawy. Posiadają nadruk z przodu i z tyłu. Zdjęcia promocyjne robione są zawsze z tą odzieżą.


Z uwagi na charakter podróży, mamy duże plecaki (85 litrów) z którymi też wykonywane są zdjęcia promocyjne. Na pokrowcu plecaka jest dużo miejsca na nadruki reklamowe. Mamy kilka pokrowców, tak więc możliwości nadruków są duże.


Nasz namiot wyprawowy  również jest na zdjęciach i filmach, rozbijany w egzotycznej i różnorodnej scenerii. Daje on duże możliwości reklamy z  jego 4 stron, każda to 2 x 1,5 m.


Robimy także fotografie z logiem sponsora np. na dużym brezencie w terenie- z lokalną ludnością, w wioskach, w dżungli, na pustyni. W różnorodnej i ciekawej fotograficznie scenerii.


Wyprawowa odzież z nadrukami jest oczywiście noszona podczas pokazów i prelekcji z danej wyprawy. Każdy pokaz ma swój plakat, na którym też są logotypy sponsorów, ulotki informacyjne, reklamy w Internecie, na naszej stronie, u organizatorów pokazu np. w szkole, schronisku czy festiwalu i na facebooku.


Najlepsze zdjęcia z każdej wyprawy trafiają do kalendarza, który sprzedawany jest na pokazach slajdów, także na naszych aukcjach allegro. Na każdej stronie są logotypy sponsorów. Kalendarz sprzedaje się świetnie, ostatni musieliśmy drukować je co kilka pokazów.Reklama w mediach: serwisach podróżniczych, u partnerów, w wydawnictwach, na Facebooku:Nasz projekt jest wspierany medialnie przed wydawnictwa i serwisy podróżnicze, które zamieszczają nasze artykuły, publikują zdjęcia i relacje z wyprawy, zarazem promując także sponsorów wyprawy. Publikacje ukazują się na Facebooku, w serwisach i w wersjach drukowanych czasopism z którymi współpracujemy.


Naszym głównym narzędziem promocji jest serwis podróżniczy globtroterzy.net Tworzymy go od ponad 3 lat, udało się nam uzbierać około 400 tysięcy odwiedzin. Publikujemy część naszych fotografii, filmów, relacji z wypraw, artykułów tematycznych i ciekawostek. 

Od ponad roku prowadzimy stronę także na facebook’u. Są tam odnośniki do naszego serwisu, publikujemy tam artykuły, ciekawostki podróżnicze i zdjęcia. Wszystkie newsy o wyprawie, bieżących wydarzeniach i pokazach również są rozpowszechniane poprzez facebook’a.


Wyprawa posiada ponadto swoją własną stornę www.borneo2013.pl (w budowie) gdzie publikowane są informacje o wyprawie, logotypy sponsorów i partnerów, galerie zdjęć, newsy, filmy. Na stronę trafia się za pośrednictwem naszego serwisu, facebooka oraz stron naszych partnerów i patronów, którzy umieścili nasz banner u siebie.

 

 


Images may not be reproduced in any form without the express written permission of the copyright holder.
Design and Copyright by Piotr Kowalczyk & Tomasz Oles - Globtroterzy.net  2009-2012