Chętnie nawiążemy współpracę medialną z serwisami podróżniczymi, polegającą na publikacji artykułów i fotorelacji z naszych wypraw. Oferujemy wymianę bannerów i obustronną promocję poprzez Facebook'a.

Jesteśmy zainteresowani również współpracą z firmami turystycznymi, prowadzimy wyjazdy o różnym charakterze jako piloci wycieczek, zarówno z młodzieżą szkolną, incentive jak i rekreacyjne.

Odwiedzając egzotyczne i często dość ekstremalne miejsca, mamy możliwość testu sprzętu outdoorowego, dlatego też zapraszamy dystrybutorów i sklepy turystyczne do wspierania naszych pzredsięwzięć.

Naszą pasją jest fotografia podróżnicza, oferujemy profesjonalne zdjęcia z wielu zakątków świata, mamy możliwość używania sprzętu foto, testów i pokazywania efektów pracy w terenie. To świetna okazja dla firm z branży fotograficznej do reklam swoich produktów.

Ponadto, z przyjemnością zaprosimy do współpracy pasjonatów podróży i poznawania świata, chcących publikować artykuły w serwisie i n naszym Facebook'u. W sprawie współpracy zapraszamy do kontaktu:

  Redakcja serwisu
 

  Piotr Kowalczyk

tel. + 48 792 801 238


 

 


Images may not be reproduced in any form without the express written permission of the copyright holder.
Design and Copyright by Piotr Kowalczyk & Tomasz Oles - Globtroterzy.net  2009-2012